free site templatesPrzetwórnia Beksien

to nasz rodzinny projekt, projekt rolniczki i kucharza. Współpracujemy z rolnikami, zbieraczami, rzemieślnikami oraz wybitnymi kucharzami. Uprawiamy również swoje warzywa, owoce, kwiaty jadalne i zioła z których również korzystamy by wciąż poszerzać naszą ofertę. Dzięki dbaniu o każdy detal tworzymy produkty spełniające najbardziej wygórowane wymagania i zdobywamy kolejne wyrafinowane podniebienia.

"Czerpiemy z natury" - to nasze hasło, które w pełni obrazuje naszą pasję. To co najcenniejsze zamykamy w butelce i oddajemy do Państwa dyspozycji by każdy mógł delektować się smakiem i aromatem naszych produktów.

Marta i Bartosz


Najdoskonalsze dary natury

zebrane i przetworzone tradycyjnymi metodami, trafiają do Państwa zachowując wszystkie walory produktów. Przetwórnia Beksien pod względem jakości i innowacji jest bezkonkurencyjna na rynku zdrowej żywności na terenie Europy środkowo-wschodniej.

Nasze octy i oleje

są niepowtarzalne i doskonałej jakości. Octy poddane są jedynie naturalnemu procesowi
kontrolowanej fermentacji. Po co najmniej trzech miesiącach leżakowania uzyskujemy maksimum smaku, aromatu oraz bogatą barwę. Wciąż się rozwijając pracujemy nad poszerzeniem asortymentu naszej przetwórni. 

Owoce i kwiaty

 używane w produkcji pochodzą
z kontrolowanych upraw oraz z terenów czystych, na których stosowane są metody naturalne znane na tych obszarach od wieków. Zarówno nasze własne uprawy jak
i te z których pochodzą surowce przez nas urzywane są pod stałą opieką i kontrolą
by spełniać najwyższe oczekiwania.

Adres

ul. Krucza 1
Czaniec
PL

Dane kontaktowe

Email: przetwornia@beksien.pl

Telefon: +48 506 062 035
od Pn do Pt w godz. 8-18